Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zalecamy odświeżenie przeglądarki w celu poprawnego wyświetlenia strony.

Odśwież swoją przeglądarkę
Kontynuuj przeglądanie

Twój niezawodny Partner ERP

Wdrożenia, utrzymanie i szkolenia

Microsoft Dynamics I SAP

For the businesses of tomorrow

Rozwiązania ERP dostosowane do twoich potrzeb

Microsoft Dynamics I SAP

Technologia

Każdy nowoczesny i odnoszący sukcesy biznes w codziennej działalności w dużym stopniu opiera się na rozwiązaniach technologicznych. Innowacyjne systemy ERP umożliwiają efektywne wykorzystanie zasobów i przyczyniają się do pomyślnego rozwoju firm. Wdrażamy, wynajmujemy i utrzymujemy światowej klasy globalne systemy zarządzania biznesem.

0+

0+

0+

0+

Alna Business

Od ponad dwóch dekad wdrażamy i zapewniamy wsparcie powdrożeniowe rozwiązań ERP. Siedziba naszej firmy znajduje się w samym centrum Warszawy (niedaleko warszawskiej starówki). Jednak projekty realizujemy na całym świecie! Nasze doświadczenie pozwoliło nam nawiązać współpracę z najlepszymi dostawcami tych systemów: Microsoft i SAP. Dziś jesteśmy dumni z bycia znanymi ekspertami w tej branży.

Specjalizujemy się we wdrożeniach lokalnych i chmurowych, projektach międzynarodowych oraz tworzeniu niestandardowych rozwiązań biznesowych dostosowanych do konkretnych branż.

Nasz zespół światowej klasy kilkudziesięciu certyfikowanych specjalistów zrealizował ponad 300 projektów ERP w kilkunastu krajach na całym świecie.

Dowiedz się więcej