0+

0+

0+

0+

Alna Business

Od ponad dwóch dekad wdrażamy i zapewniamy wsparcie powdrożeniowe rozwiązań ERP. Siedziba naszej firmy znajduje się w samym centrum Warszawy. Jednak projekty realizujemy na całym świecie! Nasze doświadczenie pozwoliło nam nawiązać współpracę z najlepszymi dostawcami tych systemów: Microsoft i SAP. Dziś jesteśmy dumni z bycia znanymi ekspertami w tej branży.

Specjalizujemy się we wdrożeniach lokalnych i chmurowych, projektach międzynarodowych oraz tworzeniu niestandardowych rozwiązań biznesowych dostosowanych do konkretnych branż.

Nasz zespół światowej klasy kilkudziesięciu certyfikowanych specjalistów zrealizował ponad 300 projektów ERP w kilkunastu krajach na całym świecie.

Dowiedz się więcej
SSI Shaefer

Dzięki połączeniu Dynamics NAV z grupowym CORE znacznie poprawiliśmy wydajność, a sprawne raportowanie w Grupie zapewnia nam oszczędność czasu, spójność danych i skutecznie poprawia zarządzanie.

Magdalena Puła

CFO, SSI Schaefer

Forest Style

Dzięki Document Capture i Dynamics NAV, dokumenty są automatycznie wprowadzane do systemu, a ich akceptacja sprawnie przeprowadzana. Standaryzacja systemów oraz spójne raportowanie, przyczyniły się, że nasi pracownicy nie muszą spędzać wielu godzin na zbieraniu informacji i tworzeniu raportów dla Centrali. Teraz są one realizowane w ciągu minuty.

Leszek Babiarz

Dyrektor finansowy w Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez Alna Business Solutions oraz osiągniętych wyników. Polecamy ich jako rzetelnych partnerów i ekspertów do wszelkich przyszłych projektów planowania i konsolidacji SAP.

Paweł Kubicki

Financial Planning and Analysis Director w Castorama Polska Sp. z o.o.

HAL Allergy

Dzięki interfejsowi z ZSMOPL możemy codziennie automatycznie przekazywać raporty z Dynamics NAV, a usprawnione raportowanie i integracja z Office zapewnia nam oszczędność czasu i optymalizację kluczowych procesów.

Marek Jąkalski

Prezes Zarządu Hal Allergy

Craftware

Dynamics NAV uprościł nasze codzienne procesy finansowe, przyspieszył raportowanie i analizę danych, pomógł zaoszczędzić czas i pieniądze . Dzięki temu możemy skupić się na dostarczeniu wysokiej jakości usług IT naszym klientom.

Sylwia Malanowicz

CFO w Craftware Sp. z o.o.