Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zalecamy odświeżenie przeglądarki w celu poprawnego wyświetlenia strony.

Odśwież swoją przeglądarkę
Kontynuuj przeglądanie

Liderzy projektów informatycznych w dobie kryzysu pandemicznego

Bartosz Wachnik

Kryzys pandemii i jego konsekwencje - zwłaszcza praca zdalna, cyfryzacja i sieciowanie relacji, sprawiły, że podstawowe operacje stały się wyzwaniem.

2021 - 04 - 28

LATO 2021. Akademia Business Central

Bartosz Wachnik

Wybierz jasne perspektywy rozwoju i kariery. Sprawdź swoje możliwości!

2021 - 03 - 25

SAC – chmurowa wersja raportowania i planowania finansowego

Paweł Siwicki

W dobie digitalizacji oraz Covid -19, a w konsekwencji rozwoju rozwiązań chmurowych, SAC (SAP Analythic Cloud) jest naturalnym etapem rozwoju narzędzia SAP BPC (Business Planning and Consolidation) w wersji on-premise, które do niedawna było podstawowym i najlepszym narzędziem SAP do planowania i konsolidacji finansowej...

2021 - 03 - 04

Katalog błędów w transferze wiedzy w ramach wdrożenia ERP.

Bartosz Wachnik

Dlaczego transfer wiedzy w projekcie ERP jest tak ważny ? Doświadczenie autora oraz badania prowadzone przez badaczy – akademików wskazują, iż transfer wiedzy w wdrożeniach ERP stanowi jeden z istotnych czynników sukcesu tych przedsięwzięć. Tak więc, jeżeli chcesz zadbać o sukces wdrożenia systemu ERP, zadbaj o transfer wiedzy.

2020 - 10 - 06

Filtr
  • Technologie
  • Tematy
  • Różne

Liderzy projektów informatycznych w dobie kryzysu pandemicznego

#Inne
Bartosz Wachnik

Kryzys pandemii i jego konsekwencje - zwłaszcza praca zdalna, cyfryzacja i sieciowanie relacji, sprawiły, że podstawowe operacje stały się wyzwaniem. Po ponad roku pandemii wszyscy jesteśmy zmęczeni, sfrustrowani i niepewni przyszłości, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Coraz więcej osób zaczyna mieć objawy depresji, ciągłego zmęczenia, a zjawisko wypalenia się nasila.

Dlaczego niektóre projekty Dynamics NAV / BC udają się a niektóre nie?

#System ERP
Bartosz Wachnik

Ponad 20-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP w szczególności Dynamics NAV / Business Central zachęciło mnie do refleksji dotyczącej odpowiedzi na pytanie: dlaczego część projektów Dynamics NAV / BC kończy się sukcesem, a niektóre częściową porażką lub całkowitą. Na początku chciałbym opisać, jak określiłem sobie definicje tych pojęć.

LATO 2021. Akademia Business Central

#System ERP #Staż
Bartosz Wachnik

Wybierz jasne perspektywy rozwoju i kariery. Sprawdź swoje możliwości!

SAC – chmurowa wersja raportowania i planowania finansowego

Paweł Siwicki

W dobie digitalizacji oraz Covid -19, a w konsekwencji rozwoju rozwiązań chmurowych, SAC (SAP Analythic Cloud) jest naturalnym etapem rozwoju narzędzia SAP BPC (Business Planning and Consolidation) w wersji on-premise, które do niedawna było podstawowym i najlepszym narzędziem SAP do planowania i konsolidacji finansowej. SAC staje się jedynym źródłem prawdy o danych finansowych w firmie, pozwala samodzielnie raportować wyniki planowania oraz z uwagi na specyfikę rozwiązań chmurowych, daje szeroki dostęp na wielu poziomach organizacji oraz zapewnia najnowsze i łatwe w obsłudze wizualizacje wyników skonsolidowanych firmy.

Co zmieniło się w realizacji projektów ERP w okresie pandemii?

#System ERP
Bartosz Wachnik

Mija rok pandemii, w którym były nadal realizowane projekty informatyczne polegające na wdrożeniu systemów ERP. Chciałbym się z Wami podzielić swoimi refleksjami, co zmieniło się w realizacji projektów ERP, które trwały w okresie ostatniego roku.