Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zalecamy odświeżenie przeglądarki w celu poprawnego wyświetlenia strony.

Odśwież swoją przeglądarkę
Kontynuuj przeglądanie

Alna

Elektroniczny obieg dokumentów z roku na rok coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Na wprowadzenie takiego rozwiązania decydują się nie tylko duże firmy i korporacje, ale również mniejsze przedsiębiorstwa.

2022 - 07 - 13

Wykorzystanie Power Apps we wdrożeniu Business Central | Blog

Bartosz Wachnik

Obecnie na rynku coraz częściej dostępne są platformy, które pozwalają tworzyć i rozbudowywać oprogramowanie bez dużej znajomości kodowania w języku programowania. Jest to trend widoczny od kilku lat, aby umiejętność kodowania nie była utrudnieniem w rozbudowaniu systemów informatycznych.

2021 - 07 - 08

Analiza i raportowanie danych – czyli Power BI cz. 2

Paweł Siwicki

Poprzedni artykuł stanowił generalne omówienie narzędzia Power BI – część druga przedstawia jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z tego narzędzia?

2021 - 06 - 21

Analiza i raportowanie danych – czyli Power BI cz. 1

Paweł Siwicki

Power BI to interaktywne narzędzie klasy Business Intelligence do analizy danych i projektowania raportów, powiązane z usługami służącymi do publikowania i udostępniania informacji w przejrzystej dla użytkowników formie.

2021 - 06 - 14

Filtr
  • Technologie
  • Tematy
  • Różne

Dlaczego niektóre projekty Dynamics NAV / BC udają się a niektóre nie?

#System ERP
Bartosz Wachnik

Ponad 20-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP w szczególności Dynamics NAV / Business Central zachęciło mnie do refleksji dotyczącej odpowiedzi na pytanie: dlaczego część projektów Dynamics NAV / BC kończy się sukcesem, a niektóre częściową porażką lub całkowitą. Na początku chciałbym opisać, jak określiłem sobie definicje tych pojęć.

LATO 2021. Akademia Business Central

#Staż #System ERP
Bartosz Wachnik

Wybierz jasne perspektywy rozwoju i kariery. Sprawdź swoje możliwości!

SAC – chmurowa wersja raportowania i planowania finansowego

Paweł Siwicki

W dobie digitalizacji oraz Covid -19, a w konsekwencji rozwoju rozwiązań chmurowych, SAC (SAP Analythic Cloud) jest naturalnym etapem rozwoju narzędzia SAP BPC (Business Planning and Consolidation) w wersji on-premise, które do niedawna było podstawowym i najlepszym narzędziem SAP do planowania i konsolidacji finansowej. SAC staje się jedynym źródłem prawdy o danych finansowych w firmie, pozwala samodzielnie raportować wyniki planowania oraz z uwagi na specyfikę rozwiązań chmurowych, daje szeroki dostęp na wielu poziomach organizacji oraz zapewnia najnowsze i łatwe w obsłudze wizualizacje wyników skonsolidowanych firmy.

Co zmieniło się w realizacji projektów ERP w okresie pandemii?

#System ERP
Bartosz Wachnik

Mija rok pandemii, w którym były nadal realizowane projekty informatyczne polegające na wdrożeniu systemów ERP. Chciałbym się z Wami podzielić swoimi refleksjami, co zmieniło się w realizacji projektów ERP, które trwały w okresie ostatniego roku.

Continia Expense Management studium przypadku

#Transformacja cyfrowa
Aleksandra Krupa

W dobie cyfrowej transformacji oraz obecnej sytuacji epidemicznej otaczająca nas rzeczywistość zmusza nas do korzystania z różnego rodzaju rozwiązań zapewniających ciągłość pracy bez względu na miejsce jej wykonywania.