Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zalecamy odświeżenie przeglądarki w celu poprawnego wyświetlenia strony.

Odśwież swoją przeglądarkę
Kontynuuj przeglądanie

Alna

Elektroniczny obieg dokumentów z roku na rok coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Na wprowadzenie takiego rozwiązania decydują się nie tylko duże firmy i korporacje, ale również mniejsze przedsiębiorstwa.

2022 - 07 - 13

Wykorzystanie Power Apps we wdrożeniu Business Central | Blog

Bartosz Wachnik

Obecnie na rynku coraz częściej dostępne są platformy, które pozwalają tworzyć i rozbudowywać oprogramowanie bez dużej znajomości kodowania w języku programowania. Jest to trend widoczny od kilku lat, aby umiejętność kodowania nie była utrudnieniem w rozbudowaniu systemów informatycznych.

2021 - 07 - 08

Analiza i raportowanie danych – czyli Power BI cz. 2

Paweł Siwicki

Poprzedni artykuł stanowił generalne omówienie narzędzia Power BI – część druga przedstawia jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z tego narzędzia?

2021 - 06 - 21

Analiza i raportowanie danych – czyli Power BI cz. 1

Paweł Siwicki

Power BI to interaktywne narzędzie klasy Business Intelligence do analizy danych i projektowania raportów, powiązane z usługami służącymi do publikowania i udostępniania informacji w przejrzystej dla użytkowników formie.

2021 - 06 - 14

Filtr
  • Technologie
  • Tematy
  • Różne

Zarządzanie dokumentacją papierową w strukturze rozproszonej

#Document Capture
Bartosz Wachnik

W dobie ery Przemysłu 4.0 oraz transformacji cyfrowej ciężko jest wyobrazić sobie brak automatyzacji i optymalizacji niektórych procesów w firmach.

Możliwość wykorzystania botów zintegrowanych z Dynamics 365 BC / NAV

#Azure
Bartosz Wachnik

Platforma Azure umożliwia uruchomienie bota, który może wykonywać pewne czynności w zastępstwie człowieka.

Cyfrowa obsługa dokumentów księgowych dla Dynamics NAV / BC

#Document Capture
Aleksandra Krupa

Idealne rozwiązanie na czas pandemii.

Projekt wdrożenia systemu ERP w czasach koronawirusa?

#System ERP
Bartosz Wachnik

Mija 3-4 tydzień izolacji w którym musiały być zaadaptowane do nowej sytuacji praktyki biznesowe w prawie wszystkich obszarach. Szykujemy się do maratonu, który potrwa pewnie z 2-4 miesiące, a pełzająco może rok lub dwa lata. Z mojej perspektywy te 3-4 tygodnie to czas obserwacji i wypracowywania nowych metod i technik, które mają służyć klientom, m.in. systemy informatyczne wspierające zarządzanie.

Nieograniczona usługa analityczna – Azure Synapse

#Azure
Aleksandra Krupa

W dobie ciągłego przyrostu danych niezbędne są narzędzia, które sprostają wymaganiom stawianym przez użytkowników. Wymagania te dotyczą gromadzenia i analizy danych - działania takie umożliwiają pozyskiwanie cennych informacji, wpływających na strategiczne decyzje.