Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zalecamy odświeżenie przeglądarki w celu poprawnego wyświetlenia strony.

Odśwież swoją przeglądarkę
Kontynuuj przeglądanie

Wykorzystanie Power Apps we wdrożeniu Business Central | Blog

Bartosz Wachnik

Obecnie na rynku coraz częściej dostępne są platformy, które pozwalają tworzyć i rozbudowywać oprogramowanie bez dużej znajomości kodowania w języku programowania. Jest to trend widoczny od kilku lat, aby umiejętność kodowania nie była utrudnieniem w rozbudowaniu systemów informatycznych.

2021 - 07 - 08

Analiza i raportowanie danych – czyli Power BI cz. 2

Paweł Siwicki

Poprzedni artykuł stanowił generalne omówienie narzędzia Power BI – część druga przedstawia jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z tego narzędzia?

2021 - 06 - 21

Analiza i raportowanie danych – czyli Power BI cz. 1

Paweł Siwicki

Power BI to interaktywne narzędzie klasy Business Intelligence do analizy danych i projektowania raportów, powiązane z usługami służącymi do publikowania i udostępniania informacji w przejrzystej dla użytkowników formie.

2021 - 06 - 14

Liderzy projektów informatycznych w dobie kryzysu pandemicznego

Bartosz Wachnik

Kryzys pandemii i jego konsekwencje - zwłaszcza praca zdalna, cyfryzacja i sieciowanie relacji, sprawiły, że podstawowe operacje stały się wyzwaniem.

2021 - 04 - 28

Filtr
  • Technologie
  • Tematy
  • Różne

Możliwość wykorzystania botów zintegrowanych z Dynamics 365 BC / NAV

#Azure
Bartosz Wachnik

Platforma Azure umożliwia uruchomienie bota, który może wykonywać pewne czynności w zastępstwie człowieka.

Cyfrowa obsługa dokumentów księgowych dla Dynamics NAV / BC

#Document Capture
Aleksandra Krupa

Idealne rozwiązanie na czas pandemii.

Projekt wdrożenia systemu ERP w czasach koronawirusa?

#System ERP
Bartosz Wachnik

Mija 3-4 tydzień izolacji w którym musiały być zaadaptowane do nowej sytuacji praktyki biznesowe w prawie wszystkich obszarach. Szykujemy się do maratonu, który potrwa pewnie z 2-4 miesiące, a pełzająco może rok lub dwa lata. Z mojej perspektywy te 3-4 tygodnie to czas obserwacji i wypracowywania nowych metod i technik, które mają służyć klientom, m.in. systemy informatyczne wspierające zarządzanie.

Nieograniczona usługa analityczna – Azure Synapse

#Azure
Aleksandra Krupa

W dobie ciągłego przyrostu danych niezbędne są narzędzia, które sprostają wymaganiom stawianym przez użytkowników. Wymagania te dotyczą gromadzenia i analizy danych - działania takie umożliwiają pozyskiwanie cennych informacji, wpływających na strategiczne decyzje.

AI w zasięgu Twoich możliwości – platforma Azure

#Azure
Aleksandra Krupa

Opisane w poprzednim artykule rozwiązania platformy Azure, tj. Azure Machine Learning oraz Azure Cognitive Services stają się coraz bardziej popularne. Przedsiębiorstwa „goniąc za duchem” transformacji cyfrowej, biorą pod uwagę szybki rozwój sztucznej inteligencji implementując nowatorskie rozwiązania.