Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zalecamy odświeżenie przeglądarki w celu poprawnego wyświetlenia strony.

Odśwież swoją przeglądarkę
Kontynuuj przeglądanie

Wykorzystanie Power Apps we wdrożeniu Business Central | Blog

Bartosz Wachnik

Obecnie na rynku coraz częściej dostępne są platformy, które pozwalają tworzyć i rozbudowywać oprogramowanie bez dużej znajomości kodowania w języku programowania. Jest to trend widoczny od kilku lat, aby umiejętność kodowania nie była utrudnieniem w rozbudowaniu systemów informatycznych.

2021 - 07 - 08

Analiza i raportowanie danych – czyli Power BI cz. 2

Paweł Siwicki

Poprzedni artykuł stanowił generalne omówienie narzędzia Power BI – część druga przedstawia jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z tego narzędzia?

2021 - 06 - 21

Analiza i raportowanie danych – czyli Power BI cz. 1

Paweł Siwicki

Power BI to interaktywne narzędzie klasy Business Intelligence do analizy danych i projektowania raportów, powiązane z usługami służącymi do publikowania i udostępniania informacji w przejrzystej dla użytkowników formie.

2021 - 06 - 14

Liderzy projektów informatycznych w dobie kryzysu pandemicznego

Bartosz Wachnik

Kryzys pandemii i jego konsekwencje - zwłaszcza praca zdalna, cyfryzacja i sieciowanie relacji, sprawiły, że podstawowe operacje stały się wyzwaniem.

2021 - 04 - 28

Filtr
  • Technologie
  • Tematy
  • Różne

Fala transformacyjnych innowacji – Azure AI

#Azure
Aleksandra Krupa

Rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji znajdują swoje zastosowania już praktycznie w każdej sferze życia, począwszy od najbardziej przyziemnych aspektów jak codzienne korzystanie z Internetu aż po komercyjne zastosowanie AI.

Cloud computing w Polsce - wyzwania i czynniki sukcesu

#Chmura
Bartosz Wachnik

Polski rynek usług w chmurze rozwija się bardzo dynamicznie. Szczególny wzrost inwestycji w usługi chmurowe zarejestrowano od roku 2018. Biorąc pod uwagę stan w latach poprzednich 2014-2016, odsetek polskich firm korzystających z chmury rósł o 1% rocznie. Wśród firm wzrosła popularność chmury prywatnej, lecz nadal w zestawieniu z korzystaniem z własnych zasobów IT.

AI w Dynamics 365 Business Central

#Sztuczna inteligencja
Bartosz Wachnik

Odkryj możliwości sztucznej inteligencji w celu zwiększenia wydajności analizy danych i automatyzacji wielu operacji i procesów biznesowych.

Dlaczego warto przenieść biznes do chmury?

#Chmura
Bartosz Wachnik

Cloud computing, chmura obliczeniowa, to coraz częściej używane określenia, ale czy wiemy dokładnie co to oznacza i jakie są konsekwencje przeniesienia biznesu do wspomnianej chmury?

Stworzenie nowych możliwości cyfrowych

#Chmura #Transformacja cyfrowa
Bartosz Wachnik

Zachodzące zmiany na rynku oraz coraz wyższe oczekiwania klientów, skłaniają firmy do podjęcia działań - jakimi jest m.in. transformację cyfrową.