Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zalecamy odświeżenie przeglądarki w celu poprawnego wyświetlenia strony.

Odśwież swoją przeglądarkę
Kontynuuj przeglądanie

Alna

Elektroniczny obieg dokumentów z roku na rok coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Na wprowadzenie takiego rozwiązania decydują się nie tylko duże firmy i korporacje, ale również mniejsze przedsiębiorstwa.

2022 - 07 - 13

Wykorzystanie Power Apps we wdrożeniu Business Central | Blog

Bartosz Wachnik

Obecnie na rynku coraz częściej dostępne są platformy, które pozwalają tworzyć i rozbudowywać oprogramowanie bez dużej znajomości kodowania w języku programowania. Jest to trend widoczny od kilku lat, aby umiejętność kodowania nie była utrudnieniem w rozbudowaniu systemów informatycznych.

2021 - 07 - 08

Analiza i raportowanie danych – czyli Power BI cz. 2

Paweł Siwicki

Poprzedni artykuł stanowił generalne omówienie narzędzia Power BI – część druga przedstawia jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z tego narzędzia?

2021 - 06 - 21

Analiza i raportowanie danych – czyli Power BI cz. 1

Paweł Siwicki

Power BI to interaktywne narzędzie klasy Business Intelligence do analizy danych i projektowania raportów, powiązane z usługami służącymi do publikowania i udostępniania informacji w przejrzystej dla użytkowników formie.

2021 - 06 - 14

Filtr
  • Technologie
  • Tematy
  • Różne

AI w zasięgu Twoich możliwości – platforma Azure

#Azure
Aleksandra Krupa

Opisane w poprzednim artykule rozwiązania platformy Azure, tj. Azure Machine Learning oraz Azure Cognitive Services stają się coraz bardziej popularne. Przedsiębiorstwa „goniąc za duchem” transformacji cyfrowej, biorą pod uwagę szybki rozwój sztucznej inteligencji implementując nowatorskie rozwiązania.

Fala transformacyjnych innowacji – Azure AI

#Azure
Aleksandra Krupa

Rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji znajdują swoje zastosowania już praktycznie w każdej sferze życia, począwszy od najbardziej przyziemnych aspektów jak codzienne korzystanie z Internetu aż po komercyjne zastosowanie AI.

Cloud computing w Polsce - wyzwania i czynniki sukcesu

#Chmura
Bartosz Wachnik

Polski rynek usług w chmurze rozwija się bardzo dynamicznie. Szczególny wzrost inwestycji w usługi chmurowe zarejestrowano od roku 2018. Biorąc pod uwagę stan w latach poprzednich 2014-2016, odsetek polskich firm korzystających z chmury rósł o 1% rocznie. Wśród firm wzrosła popularność chmury prywatnej, lecz nadal w zestawieniu z korzystaniem z własnych zasobów IT.

AI w Dynamics 365 Business Central

#Sztuczna inteligencja
Bartosz Wachnik

Odkryj możliwości sztucznej inteligencji w celu zwiększenia wydajności analizy danych i automatyzacji wielu operacji i procesów biznesowych.

Dlaczego warto przenieść biznes do chmury?

#Chmura
Bartosz Wachnik

Cloud computing, chmura obliczeniowa, to coraz częściej używane określenia, ale czy wiemy dokładnie co to oznacza i jakie są konsekwencje przeniesienia biznesu do wspomnianej chmury?