Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zalecamy odświeżenie przeglądarki w celu poprawnego wyświetlenia strony.

Odśwież swoją przeglądarkę
Kontynuuj przeglądanie

Alna

Elektroniczny obieg dokumentów z roku na rok coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Na wprowadzenie takiego rozwiązania decydują się nie tylko duże firmy i korporacje, ale również mniejsze przedsiębiorstwa.

2022 - 07 - 13

Wykorzystanie Power Apps we wdrożeniu Business Central | Blog

Bartosz Wachnik

Obecnie na rynku coraz częściej dostępne są platformy, które pozwalają tworzyć i rozbudowywać oprogramowanie bez dużej znajomości kodowania w języku programowania. Jest to trend widoczny od kilku lat, aby umiejętność kodowania nie była utrudnieniem w rozbudowaniu systemów informatycznych.

2021 - 07 - 08

Analiza i raportowanie danych – czyli Power BI cz. 2

Paweł Siwicki

Poprzedni artykuł stanowił generalne omówienie narzędzia Power BI – część druga przedstawia jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z tego narzędzia?

2021 - 06 - 21

Analiza i raportowanie danych – czyli Power BI cz. 1

Paweł Siwicki

Power BI to interaktywne narzędzie klasy Business Intelligence do analizy danych i projektowania raportów, powiązane z usługami służącymi do publikowania i udostępniania informacji w przejrzystej dla użytkowników formie.

2021 - 06 - 14

Filtr
  • Technologie
  • Tematy
  • Różne

Stworzenie nowych możliwości cyfrowych

#Chmura #Transformacja cyfrowa
Bartosz Wachnik

Zachodzące zmiany na rynku oraz coraz wyższe oczekiwania klientów, skłaniają firmy do podjęcia działań - jakimi jest m.in. transformację cyfrową.

Jak zmienić lokalizację w D365 BC/NAV?

#Dynamics 365
Bartosz Wachnik

Co to jest moduł lokalizacji, po co on jest i czy można go zmienić? W tym artykule odpowiem na nurtujące Was pytania i wątpliwości!

Zastosowanie inżynierii odwrotnej

#Dynamics 365
Bartosz Wachnik

Inżynieria odwrotna (Reverse Engineering) jest bardzo dobrze znana w branży wytwarzania uzbrojenia. Państwa nie posiadające odpowiednich zasobów do opracowania nowoczesnego uzbrojenia, starają się odtworzyć jak skonstruowane są jego komponenty poprzez analizę odwrotną pozyskanego narzędzia typu high-tech.

Droga do cyfrowej transformacji

#Transformacja cyfrowa
Bartosz Wachnik

Transformacja cyfrowa biznesu staje się nieuniknionym zjawiskiem w każdym przedsiębiorstwie. Aby dobrze ją przeprowadzić należy przygotować odpowiednią strategię. Cyfrowa transformacja to nie tylko adaptacja nowoczesnych rozwiązań IT, ale także zmiana kultury zarządczej organizacji oraz unowocześnienie procesów.

Microsoft Teams – jako centrum pracy zespołowej

#MS Teams
Bartosz Wachnik

Określenie „Dream Team” nabiera zupełnie nowego znaczenia z MS Teams!