Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zalecamy odświeżenie przeglądarki w celu poprawnego wyświetlenia strony.

Odśwież swoją przeglądarkę
Kontynuuj przeglądanie

Alna

Elektroniczny obieg dokumentów z roku na rok coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Na wprowadzenie takiego rozwiązania decydują się nie tylko duże firmy i korporacje, ale również mniejsze przedsiębiorstwa.

2022 - 07 - 13

Wykorzystanie Power Apps we wdrożeniu Business Central | Blog

Bartosz Wachnik

Obecnie na rynku coraz częściej dostępne są platformy, które pozwalają tworzyć i rozbudowywać oprogramowanie bez dużej znajomości kodowania w języku programowania. Jest to trend widoczny od kilku lat, aby umiejętność kodowania nie była utrudnieniem w rozbudowaniu systemów informatycznych.

2021 - 07 - 08

Analiza i raportowanie danych – czyli Power BI cz. 2

Paweł Siwicki

Poprzedni artykuł stanowił generalne omówienie narzędzia Power BI – część druga przedstawia jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z tego narzędzia?

2021 - 06 - 21

Analiza i raportowanie danych – czyli Power BI cz. 1

Paweł Siwicki

Power BI to interaktywne narzędzie klasy Business Intelligence do analizy danych i projektowania raportów, powiązane z usługami służącymi do publikowania i udostępniania informacji w przejrzystej dla użytkowników formie.

2021 - 06 - 14

Filtr
  • Technologie
  • Tematy
  • Różne

Cyfrowa transformacja

#Transformacja cyfrowa #Innowacje
Bartosz Wachnik

Ewolucja cyfrowa to wykorzystanie danych i procesów, ale również zmiana sposobu pracy ludzi. Strategia cyfrowej transformacji pomaga tworzyć rozwiązania dla klientów oraz zachować przewagę konkurencyjną w świecie technologii.

Nowa deklaracja VAT (JPK_VDEK )

#Dynamics 365
Bartosz Wachnik

Kolejne zmiany oraz obowiązek dla firm, związany z generowaniem nowych deklaracji VAT przez systemy ERP. JPK_VDEK – zastąpi dotychczasową deklarację VAT

Obowiązkowy split payment

#Dynamics 365
Bartosz Wachnik

Oto kolejny obowiązek dla firm postawiony przez MF, który powinien zostać wdrożony w Waszych systemach ERP.