Alna Business

Wdrażamy i utrzymujemy systemy ERP
Alna Business to zespół doświadczonych ekspertów z ponad 25 letnim doświadczeniem w dziedzinie ERP oraz lider międzynarodowych projektów Microsoft Dynamics. Wdrażamy i utrzymujemy rozwiązania ERP Microsoft Dynamics i SAP, a także rozwiązania komplementarne, branżowe i dodatki ukierunkowane na konkretne potrzeby biznesowe.

Nasz zespół składa się z kilkudziesięciu certyfikowanych specjalistów, którzy realizują i wspierają projekty na całym świecie.
Wierzymy, że optymalny system zarządzania przedsiębiorstwem powinien optymalizować procesy biznesowe i wykorzystywać zasoby przy użyciu modeli prognostycznych i rzeczywistej analizy danych, pomagając jednocześnie menedżerom podejmować właściwe decyzje w odpowiednim czasie.

Nasi eksperci, wykorzystując swoją bogatą wiedzę i doświadczenie, pracują z Klientami, aby osiągnąć ich cele biznesowe. Dlatego tak ważne są dla nas długotrwałe i dobre relacje z nimi.

Potwierdzeniem najwyższej jakości usług i eksperckiej wiedzy specjalistów Alna są liczne referencje uzyskane przy realizacji z sukcesem kilkuset projektów Microsoft Dynamics.
Alna Business

Innowacyjni
Innowacyjni

Budujemy innowacyjny zespół. Pomagamy naszym pracownikom w rozwoju - poprzez innowacje, szkolenia i nowe wyzwania. Ponieważ jesteśmy partnerami technologicznymi Microsoft i SAP, mamy okazję jako pierwsi testować ich najnowsze rozwiązania technologiczne, które następnie dostosowujemy do naszych produktów i usług.

Słuchający Klientów
Słuchający Klientów

Wierzymy, że rozwiązania IT stają się w pełni funkcjonalne tylko wtedy, gdy spełniają potrzeby naszych Klientów. 

Słuchamy i słyszymy ich. Wciąż pracujemy nad maksymalizacją i spełnianiem ich oczekiwań. 

Naszym celem jest wzrost Twojego biznesu i osiągnięcie przewagi konkurencyjnej.

Z unikalnym doświadczeniem
Z unikalnym doświadczeniem

Minęły prawie 24 lata od czasu, gdy po raz pierwszy zaczęliśmy wdrażać rozwiązanie ERP i od tego czasu współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami w kraju i regionie, międzynarodowymi korporacjami, jak też z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które chcą rozwinąć swoją działalność. Niektóre z naszych rozwiązań pomagają skutecznie zarządzać finansami całych krajów.

Dzielący się wiedzą
Dzielący się wiedzą

Doradzanie klientowi, pomaganie współpracownikowi, pomoc lub wspieranie społeczności. Wierzymy, że dzielenie się pomaga nam budować zrównoważone, inteligentne i pewne siebie społeczeństwo.

Uczciwie konkurujący
Uczciwie konkurujący

Etyka biznesowa jest ważną zasadą naszego biznesu. Jesteśmy częścią silnej Grupy firm, co pozwala nam tworzyć konkurencyjne oferty dla średniej wielkości firm oraz międzynarodowych korporacji.

Alna Business

Historia

Grupa Alna rozpoczęła wdrażanie systemów ERP ponad dwie dekady temu, w 1995 roku. W 2004 roku firma została skonsolidowana w nowo utworzoną firmę: Alna Business Solutions. 

Alna Business Solutions zyskała międzynarodowe uznanie i nawiązała współpracę z najlepszymi na świecie dostawcami systemów ERP: Microsoft Dynamics (Navision / NAV w 1996 r., AX w 2002 r.) i SAP (w 2008 r.).

1989

Powstanie firmy JSC, której głównym przedmiotem działalności była sprzedaż sprzętu IT.

1996

Rozpoczęcie wdrożeń systemu Navision (obecna nazwa Dynamics 365 Business Central)

2002

Rozpoczęcie wdrożeń systemu Axapta (obecna nazwa Dynamics 365 For Finance and Operations)

2004

Wszystkie linie biznesowe systemów ERP zostały połączone w jedną firmę – powstała Alna Business Solutions

2005

Alna Business Solutions nabyła firmę Persimplex- estońskiego dostawcę systemów ERP, a następnie firma została przemianowana na Alna Business Solutions OU.

2005

Powstanie Alna Business Solutions Sp. z o.o. w Polsce

2006

Alna Business Solutions staje się Partnerem i współwłaścicielem PIPOL, największej globalnej sieci Partnerów Microsoft Dynamics.

2008

Wprowadzono nową linie produktów biznesowych – SAP.

2008

Alna Business Solutions Sp. z o.o. nabyła udziały w spółce Ensofcon Sp. z o.o. zajmującej się wdrażaniem Dynamics NAV i następnie połączyła działalność obu firm.

2012

Alna Business Solutions wdrożyła system do zarządzania finansami i księgowością oparty na Microsoft Dynamics NAV dla Ministerstwa Finansów na Litwie.

2015

Alna Business Solutions wdrożyła system planowania i budżetowania oparty na SAP BPC dla Ministerstwa Finansów Estonii.

2017

Uruchomienie nowej linii produktów biznesowych w Polsce – SAP.

2018

Alna Business Solutions weszła na rynek afrykański z wdrożeniami systemu Microsoft Dynamics NAV w wielu lokalizacjach w Liberii, Nigerii, Rwandzie, Zambii, Madagaskarze i Tanzanii.

2019

Firma przechodzi proces rebrandingu, "Alna Business Solutions" jest teraz znana jako "Alna Business" 

2019

Alna Business wchodzi na rynek norweski z kilkoma projektami wdrożeniowymi Dynamics 365 Business Central

2019

Alna Business rozpoczyna publikowanie swoich aplikacji biznesowych na platformie Microsoft AppSource