Microsoft Power Platform

Kompleksowe rozwiązania biznesowe
Power Platform to platforma firmy Microsoft, która umożliwia firmom automatyzację procesów i analizowanie danych. W skład Power Platform wchodzą trzy produkty z rodziny Microsoft: Power BI, PowerApps oraz Power Automate (Power Flow). Platforma ta, została zaprojektowana z myślą o codziennym biznesie, niezależnie od wielkości i branży. Wszystkie narzędzia dostępne na Power Platform posiadają różne konektory umożliwiające łączenie się np. z Dynamics 365 Business Central.
Nie musisz wdrażać wszystkich aplikacji na raz, możesz wybrać te, które spełnią Twoje oczekiwania biznesowe.
Skontaktuj się z nami
Microsoft Power Platform
Power BI
Power BI

Power BI to interaktywne narzędzie klasy Business Intelligence do analizy danych i projektowania raportów, powiązane z usługami służącymi do publikowania i udostępniania informacji w przejrzystej dla użytkowników formie. Bieżący wgląd w dane i możliwość ich szybkiej analizy pozwala podejmować trafne decyzje biznesowe. Power BI daje możliwość analizy danych w czasie rzeczywistym, oferując wiele możliwości.

PowerApps
PowerApps

Pakiet aplikacji, usług, konektorów i źródeł danych, który zapewnia środowisko do szybkiego i łatwego tworzenia aplikacji biznesowych. Tak utworzone aplikacje mogą być używane na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych (iOS, Android oraz Windows). Aplikacje mogą łączyć się z wieloma źródłami danych np. SharePoint, Excel, Office 365, Dynamics 365 Business Central. Ponadto PowerApps posiada prosty i intuicyjny interfejs, co ułatwi pracę wielu użytkownikom.

Power Automate
Power Automate

Usługa przepływu pracy w trybie online, która umożliwia automatyzację akcji wykonywanych w najczęściej używanych aplikacjach i usługach. Przepływ pracy może być tworzony między różnymi aplikacjami, dzięki czemu użytkownicy nie wykonują powtarzalnych zadań, oszczędzając tym samym czas i zwiększając swoją produktywność, np. automatyczne dodanie potencjalnego klienta do usługi Microsoft Dynamics 365 BC i wysłanie powiadomienia do użytkownika Microsoft Dynamics 365 BC.

Microsoft Power Platform
Microsoft Power Platform to pakiet usług, dzięki którym możesz analizować dane, tworzyć rozwiązania i automatyzować procesy w całej organizacji. Twórz aplikacje i przepływ pracy czerpiąc dane z Dynamics 365 BC i nie tylko.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami.

Poproś o wycenę