Office 365

Usługa, która zwiększy wydajność Twojej pracy
Microsoft Office 365 to pakiet, który znasz od lat w nowej, ulepszonej wersji. Wszystkie produkty dostępne w ramach pakietu Office 365 świadczone online są automatycznie aktualizowane, zatem korzystając z produktu zawsze używasz jego najnowszej wersji. Podstawowymi narzędziami pakietu Office 365 są: Word, Excel, Power Point, Access.
Twoje biuro dostępne jest w zasięgu ręki dzięki dostępności pakietu online na wszystkich urządzeniach bez względu na system operacyjny.
Skontaktuj się z nami
Office 365
Współpraca
Współpraca

Dostępne rozwiązania do komunikacji  takie jak Teams, czy Outlook gwarantują szybką i bezpieczną współpracę. Edytor tekstu Word w wersji online pozwala na jednoczesną pracę kilku użytkowników nad jednym dokumentem w czasie rzeczywistym.

Zmniejszenie wydatków na infrastrukturę IT
Zmniejszenie wydatków na infrastrukturę IT

Przestrzeń dyskowa w postaci 1TB w chmurze gwarantuje zmniejszenie obciążania lokalnych serwerów. Zapewnia miejsce na przechowywanie danych, arkuszy kalkulacyjnych, dokumentów i innych plików.

Elastyczność
Elastyczność

Office 365 dostępny jest w kilku planach w zależności od wielkości i potrzeb przedsiębiorstwa. Licencjonowanie per użytkownik pozwala na korzystanie z pakietu na 5 komputerach lub innych urządzeniach jednocześnie.

Aktualizacje
Aktualizacje

Użytkownicy pakietu nie muszą ręcznie aktualizować go do najnowszej wersji, dzięki dostępności w chmurze aktualizacje wykonują się automatycznie.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Szyfrowanie wiadomości usługi Office 365 pomaga chronić poufne dane, a cały pakiet wyposażony jest w system anty-malware, który zabezpiecza przed wirusami. Dodatkowo pracując z pakietem Office 365 online wykonywana jest kopia zapasowa plików na OneDrive, co minimalizuje ryzyko utraty ważnych dokumentów.

Wieloletni standard
Wieloletni standard

Narzędzia takie jak Windows, Excel, Power Point znane są użytkownikom od wielu lat i zyskały ich zaufanie. Praca bez pakietu Office 365 stała się już praktycznie niemożliwa.

Office 365
Pakiet Office 365 to rozwiązanie, które zapewni Twojej firmie najnowsze narzędzia zwiększające produktywność pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami.

Poproś o wycenę