Dynamics 365

Aplikacje biznesowe nowej generacji
Microsoft Dynamics 365 rozszerza możliwości systemu zarządzania przedsiębiorstwem poza tradycyjne moduły finansów, analizy biznesowej, sprzedaży, logistyki czy zarządzania projektami, dodając rozwiązanie Dynamics 365 Marketing, rozszerzony moduł Dynamics 365 Retail oraz moduł zarządzania zasobami ludzkimi: Dynamics 365 Talent.

Nie musisz wdrażać wszystkich aplikacji na raz, możesz wybrać potrzebne moduły i stopniowo je dodawać lub usuwać te rzadziej używane.
Skontaktuj się z nami
Dynamics 365

Dynamics 365 Business Central

Dynamics 365 Business Central to wszechstronne, łatwe w dostosowaniu i elastyczne rozwiązanie ERP, posiadające intuicyjny i podobny do znanych Ci z rozwiązań Microsoft Office interfejs.

System daje ci pełną kontrolę nad głównymi procesami biznesowymi, pozwala zarządzać finansami, analizować i przewidywać wyniki biznesowe oraz zwiększać rentowność. Ściśle integruje zarządzanie zasobami i bazy danych klientów: wszystkie dane klientów i informacje o nich, transakcje, informacje logistyczne o zapasach i zamówieniach są przechowywane i łatwo dostępne w jednym zunifikowanym systemie. Zapewnia dostęp do danych na różnych urządzeniach i w każdym miejscu gdzie jesteś.

Dynamics 365 Business Central to nowa nazwa znanego systemu Microsoft Dynamics NAV.

Dynamics 365 Business Central

Dynam


Dynamics 365 Finance 

Dynamics 365 Finance pomoże zautomatyzować i zmodernizować globalne operacje finansowe. Monitoruj wydajność w czasie rzeczywistym, przewiduj przyszłe wyniki i podejmuj decyzje oparte na danych, aby stymulować rozwój firmy.

Dynamics 365 Finance był kiedyś częścią Dynamics 365 Finance and Operations.	


Dynamics 365 Finance Dynamics 365 Retail

Dynamics 365 for Retail pomaga personalizować oferty dla klientów zarówno w sklepach fizycznych jak i internetowych. Korzystając z Dynamics 365 otrzymasz szczegółowe informacje o konkretnych klientach, ich nawykach i ostatnich zakupach. Dynamics 365 for Retail jest niezbędnym narzędziem do planowania zapasów, wspierania lojalności klientów, budowania ich satysfakcji i zwiększania sprzedaży.


		


Dyna


Dynamics 365 Talent

Z pomocą Dynamics 365 for Talent będziesz mógł zatrudniać pracowników którzy mogą zapewnić imponujące wyniki, rozwijać ich potencjał i zatrzymywać ich na dłużej w swojej firmie. System zapewnia działom HR narzędzia potrzebne do zatrudnienia najlepszych pracowników i wspiera ich skuteczne działania i sukces.


	


Dynamics 365 Talent


Dynamics 365 Marketing

Dynamics 365 for Marketing pomoże Ci przekształcić potencjalnych klientów w klientów, którzy wracają do Ciebie ponownie. Narzędzie to, łącząc procesy sprzedażowe i marketingowe, pomoże Ci zaoferować klientom odpowiednie produkty i usługi we właściwym czasie.


	


Dynamics 365 Marketing


Dynamics 365 Project Service Automation

Dynamics 365 for Project Service Automation pomaże Ci zautomatyzować prace związane z zarządzaniem projektami. Postępy projektu, koszty, przychody oraz prognozowane raporty i wizualizacje rentowności to narzędzie, które pomoże Ci efektywnie wdrożyć każdy projekt, zaplanować zasoby utrzymując odpowiednią wydajność pracy.


	


Dynamics 365 Project Ser


Dynamics 365 Sales

Dynamics 365 for Sales pomaga zautomatyzować i skutecznie realizować działania sprzedażowe, budować satysfakcję klienta, personalizować oferty sprzedaży i tworzyć oferty dla Klientów powracających. Rozwiązanie dostarczy Ci niezbędnych informacji o twoich klientach, ich wcześniejszych zakupach, pozwoli ci szybko odpowiadać na zapytania budując bardziej spersonalizowane zaangażowanie w proces kupujących.


	


Dynamics 365 Sales


Dynamics 365 Customer Service

Dynamics 365 for Customer Service doda wartość do każdej interakcji z Twoim klientem. Dostarczaj swoim klientom wysokiej jakości usługi wykorzystując sztuczną inteligencję, spersonalizowane doświadczenia klienta i platformę połączoną z innymi aplikacjami i usługami z których już korzystasz.


	


Dynamics 365 Customer Se


Dynamics 365 Field Service

Zapewnij bezproblemową kompleksową obsługę klientom dzięki Dynamics 365 for Field Service.

Zintegrowane funkcje analityczne ostrzegają o możliwych problemach z usługą zanim faktycznie wystąpią, zmniejszają koszty i budują zaufanie między twoją firmą a klientami.

 


	


Dynamics 365 Field Servi


Dynamics 365 Supply Chain Management

Dzięki Dynamics 365 Supply Chain Management wykorzystasz informacje i analizy produkcyjne, uzyskane za pośrednictwem sztucznej inteligencji (AI), dane z urządzeń IoT oraz zwiększysz wydajność operacyjną, jakość produkcji i rentowność.

Dynamics 365 Supply Chain Management był kiedyś częścią Dynamics 365 Finance and Operations	


Dynamics 365 Supply Chai
Dynamics 365
Wszystkie aplikacje Microsoft Dynamics 365 można wdrożyć zarówno na serwerze klienta jak i w chmurze.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami.
Poproś o wycenę