Wdrożenia

Wiedza ekspercka i doświadczenie
Głównym obszarem działalności Alna Business Solutions są wdrożenia rozwiązań ERPMicrosoft Dynamics 365 Business CentralNAV, AX oraz SAP. Na przestrzeni wielu lat, z sukcesem zrealizowaliśmy kilkaset projektów wdrożeniowych ERP w Polsce i zagranicą.
Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy zespół doświadczonych konsultantów, architektów, deweloperów, projekt managerów, którzy oprócz znajomości rozwiązań ERP posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne, branżowe i technologiczne.

Wiedza ekspercka, doświadczenie, doradztwo

Wieloletnie doświadczenie biznesowe w różnych branżach, sprawdzona metodyka wdrożeń, realizacja kilkuset projektów oraz zespół doświadczonych ekspertów daje gwarancję zakończenia projektu zgodnie z założeniami, budżetem i harmonogramem.
Wiedza ekspercka, doświadczenie, doradztwo
Realizujemy projekty wdrożeniowe:

Realizujemy projekty wdrożeniowe:

Metodyka

Alna Business Solutions stosuje metodykę opartą na Microsft Sure Step, wzbogaconą o autorskie elementy wypracowane na przestrzeni wieloletniego doświadczenia w realizacji z sukcesem kilkuset projektów wdrożeniowych ERP.

Indywidualne podejście

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, kładąc nacisk na analizę potrzeb i procesów firmy, a następnie stworzenie koncepcji i zbudowanie rozwiązania zgodnie z założeniami.

Kompleksowe

Nasze usługi są kompleksowe: od doradztwa i analizy funkcjonalnej, dostawę licencji, wdrożenia, szkoleń po profesjonalne usługi wsparcie serwisowego i rozwoju. Dla Klientów oznacza to współpracę z jednym kompetentnym Partnerem, biorącym odpowiedzialność za cały projekt.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami